Szkolenia wyjazdowe

Strona główna / Oferta / Szkolenia wyjazdoweSzkolenia wyjazdowe połączone ze spotkaniami integracyjnymi organizowane w naszych ośrodkach, to możliwość kreowania pozytywnych więzi między pracownikami i wysokiego poziomu współpracę w zespole. Dzięki poznawaniu i sprawdzaniu współpracowników w sytuacjach nieoficjalnych, pogłębia się integracja w zespole, wzrasta  motywacja do zwiększonego wysiłku i zaufanie do kadry zarządzającej.

  • Oferta szkoleń wyjazdowych organizowanych przez nasze Centrum obejmuje większość proponowanych przez nas kursów stacjonarnych,
  • Wyjazdy na szkolenia odbywają się przez cały rok,
  • Termin i czas trwania szkoleń ustalamy indywidualnie z każdym Zleceniodawcą,
  • Program szkoleń ustalany jest przez Zleceniodawcę,
  • Uczestnikom towarzyszy  miła i kompetentna kadra szkoleniowa,
  • Umożliwiamy korzystanie z pełnego zestawu atrakcji turystycznych, rekreacyjno-sportowych i towarzyskich (wieczory integracyjne, grille, quady, paintball, loty balonem). Pakiet rozrywkowy określany jest przez Zleceniodawcę.

Szkolenia wyjazdowe organizujemy:

- w Dworku Pamiętna k/ Skierniewic  www.pamietna-dworek.pl
Zaletą tego miejsca jest bardzo dogodna lokalizacja blisko Warszawy, łatwy dojazd wszystkimi
środkami komunikacji. Gospodarze ośrodka oddają do Państwa dyspozycji przestronną salę, profesjonalny sprzęt a sympatyczny personel zaoferuje Państwu pyszne jedzenie.

- w Gościńcu Rycerskim k/Giżycka  www.gosciniec-rycerski.pl
Ośrodek położony jest nad jeziorem, w urokliwej i spokojnej okolicy. Zapewnia idealne warunki do szkoleń i spotkań integracyjnych, gwarantuje wysokiej jakości obsługę gastronomiczną i bazę noclegową.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych ośrodków, skorzystania z bogatej oferty programowej. Obiecujemy, że czas tam spędzony na pewno nie będzie straconym.